
Зачисні круги для болгарки
Зачисні (обдирні, шліфувальні) круги для болгарки використовуються для обробки зварювальних швів, видалення задирок, шліфування чавуну, сталі, кольорового металу, бетону,
Особливості та характеристики
Якісне зачисне круг має високу ефективність, продуктивність і економічність. Він працює не лише на рівній поверхні, а й у кутах. Обдирний диск для болгарки стійкий до поперечних навантажень. Це означає, що тримати його під прямим кутом необов'язково. Навіть навпаки, у багатьох випадках краще шліфувати під кутом 35-45 °.
Зачисне круг для УШМ можна дізнатися за товщиною: вона становить не менше 6 мм. Діаметр буває різним: від 100 до 230 мм. Посадковий отвір стандартний – 22,23 або 32 мм. Якісні круга для обдирання добре збалансовані, досить агресивні, довговічні. Вони захищені від перегріву та засолювання. Шорсткий або рифлений торець дозволяє знижувати температуру матеріалу в місці обробки.
Зачисний диск складається з абразиву та зв'язки. Сполучна маса буває твердою (керамічною, бакелітовою, вулканітовою) або еластичною (на основі каучуку). Відповідні властивості має і круг для болгарки. У деяких випадках його зміцнюють скловолоконною сіткою.
Розмір абразивних зерен може бути різним. Чим вони більші, тим товщі шар матеріалу знімає обдирний диск. Він чудово справляється з іржею, окалиною після зварювання.
Правила експлуатації
- кріпильний отвір та діаметр зачистного круга повинні відповідати параметрам болгарки. Зменшення посадкового отвору за допомогою втулки, відсутність захисного кожуха може призвести до травмування.
- Оберти болгарки в жодному разі не повинні перевищувати допустиму швидкість обертання диска.
- Перед початком роботи необхідно оглянути круг наявності пошкоджень. Використовувати розхідник з тріщинами та сколами, а також зі строком придатності, що минув, заборонено!
- Зберігається обдирний диск у сухому місці, його не можна піддавати механічним навантаженням, перепадам температури, нагріванню.
- Встановлюючи круг на УШМ, потрібно затягнути гайку досить сильно, але не перетягнути її. Виріб, що обробляється, повинен бути надійно закріплений.
- Перш ніж приступити до шліфування, необхідно дати колу протягом хвилини попрацювати вхолосту на максимальній швидкості.
- Під час роботи не можна тиснути на виріб, що обробляється, занадто сильно.
- Заборонено використовувати зачистний диск на саморобному та не призначеному для нього обладнанні.
- Диск, болгарка та окремі її частини не повинні перегріватись.
- Зачисне круг слід періодично очищати від бруду.
- Необхідно використовувати індивідуальні засоби захисту, одяг повинен повністю закривати тіло, бути щільним і не дуже просторим.
- Під час роботи диск для болгарки повинен рухатися в протилежний від користувача бік.
На нашому сайті ви купите зачистні круги за доступною ціною. Доставка можлива по всій Україні.